Krawędziaki, kantówki, deski

Każdy stolarz i majsterkowicz zdaje sobie sprawę, że jedynie najwyższej jakości elementy drewniane są w stanie zagwarantować solidność i trwałość konstrukcji. W celu zakupu elementów takich jak krawędziaki drewniane, kantówki czy deski warto skorzystać z oferty tartaku o długiej tradycji. Działamy nieprzerwanie od 1984 roku, dostarczając naszym Klientom wyłącznie najwyższej jakości drewno konstrukcyjne.

Na co zwracać uwagę kupując drewno konstrukcyjne?

Jedynie zakup drewna pozbawionego wad, pochodzącego ze sprawdzonego źródła gwarantuje, że będzie się ono nadawało do wykonania solidnych konstrukcji. Drewno obrabiane w naszym tartaku pochodzi wyłącznie z Polskich Lasów Państwowych, pochodzące ze znanych, krajowych gatunków drewna. Zawsze w przypadku zakupu drewna należy przede wszystkim sprawdzać, czy jest ono całkowicie suche. W przeciwnym razie nie będzie ono wystarczająco mocne, by utrzymać konstrukcje, do których jest wykorzystane. Dodatkowo mogą pojawić się problemy z gniciem, pleśnią czy namnażaniem się bakterii i pleśni. Z tego powodu w naszym tartaku przykładamy olbrzymią wagę do procesu suszenia drewna. Dokładamy również wszelkich starań, by oferowane przez nas deski, krawędziaki drewniane i inne elementy konstrukcyjne były starannie obrobione. Wszelkiego rodzaju drzazgi i pęknięcia mogą powodować zagrożenie dla korzystających z nich osób i ich odzieży.

Szeroka oferta drewnianych elementów konstrukcyjnych w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy konstrukcyjne wykonane z drewna, takie jak: krawędziaki, kantówki czy różnego rodzaju deski. Sprawdzą się one do wykonywania różnego rodzaju mebli i podług, a także elementów wykończenia domu. Krawędziaki stosowane powinny być wszędzie tam, gdzie drewno jest najbardziej widoczne. Idealnie nadają się do wykorzystania w miejscach o podwyższonej wartości konstrukcyjnej. W naszej ofercie Państwo również wszelkiego rodzaju deski i kantówki, wykonane z różnych gatunków polskiego drewna, takich jak sosna, dąb, olcha czy buk. Są one dostępne w różnych grubościach, dlatego też każdy z pewnością znajdzie elementy najbardziej odpowiednie dla jego projektu. Proponujemy również fachowe doradztwo.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń