Deski podłogowe

Sosnowa podłoga kojarzy się z ciepłym, domowym klimatem, który sprawia, że chce się ciągle do tego domu wracać. Beztroskie dzieciństwo na deskach jasnej sosny to miłe wspomnienie, które można odtworzyć w dorosłym życiu decydując się na taką właśnie podłogę we własnym domu.

Deska podłogowa sosnowa

Deski podłogowe z sosny muszą być przygotowane niezwykle starannie, ponieważ jest to drewno stosunkowo miękkie i łatwo jest zrobić w nim wgniecenie. Niedoskonałości powstałe podczas produkcji desek są więc niedopuszczalne. W stolarni Unidrew powstają deski grubości 27mm szerokości 146mm oraz długości 3m-5m w zależności od potrzeb klienta. Każda w z desek posiada pióro i wpust, dzięki czemu łatwiej jest ułożyć podłogę w idealnej harmonii. Deski na podłogę przygotowane w profesjonalnie stolarni są gotowe do wykończenia. Oszlifowane już powierzchnie można pokryć bejcą, lakierem lub innym wybranym przez zleceniodawcę produktem. Doskonały efekt jednolitej, naturalnej podłogi zachwyci nawet, jeśli zostanie pomalowana na odcień dębowy, który nie do końca zgadza się z pękatymi sękami sosnowymi, ale wygląda dosyć ładnie.

Na zamówienie

W zależności od potrzeb każdego klienta deski przygotowywane są na bieżąco. W standardowej ofercie znajduje się określona szerokość, długość i grubość, ale można złożyć zamówienie, które będzie odbiegało od takich wymiarów na rzecz potrzebnych. Deska sosnowa ze względu na swój wzór, wielkość i łatwość obróbki jest drewnem niezwykle uniwersalnym i wdzięcznym. Bardzo łatwo jest dopasować ją do każdego rodzaju wnętrza zarówno wielkością, jak i kolorem. Sosna doskonale prezentuje się w naturalnej, jak i podrasowanej kolorystycznie odsłonie, dzięki czemu będzie dopełnieniem każdego stylu – od ciepłego klasycznego, aż do surowego industrialnego z czerwoną cegłą na ścianie. Stolarnia Unidrew jest w stanie sprostać każdemu projektowi podłogi sosnowej i zaoferować klientowi to, czego potrzebuje w najwyższej jakości. Czas oczekiwania na zamówienie zależy w dużej mierze od oczekiwań klienta i wielkości całego zamówienia. Kolejną istotną rzeczą, od której zależna jest szybkość wykonania zamówienia jest dostępność drewna sosnowego, która zwykle jest na szczęście dosyć duża. Drewno używane do produkcji desek podłogowych w firmie Unidrew posiada klasę B oraz wilgotność na poziomie 5% co oznacza drewno niezwykle suche. Dzięki takim właściwościom ograniczone zostaje ryzyko rozsychania się drewna i tworzenia się nieestetycznych szczelin między deskami, w których mógłby gromadzić się kurz.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń