Podbitka i boazeria

Drewno w stolarni Unidrew wykorzystywane jest do stworzenia wszystkiego, co jest w stanie wymyślić klient, a więc również do stworzenia boazerii. Współczesna boazeria nie przypomina jednak dawnych skorup, które przykręcone lub przyklejone do ścian miały zwykle przykryć ich niedoskonałości, a nie ozdobić wnętrze.

Boazeria drewniana

Stworzona z wysoko gatunkowego drewna świerkowego jest wysoce odporna na wilgoć i warunki atmosferyczne, także może być wykorzystywana nie tylko na ścianach domu, ale również jako ozdobne podbicie altan ogrodowych. Stolarnia deski boazeryjne obrabia w stu procentach, dzięki czemu są one gotowe do malowania lub lakierowania. Konstrukcja pióro – wpust sprawia, że jest to niezwykle proste w montażu wykończenie. Klasyczny wygląd pozwala na zastosowanie współczesnej boazerii dosłownie wszędzie.

Podbitka drewniana

Oferowana w dwóch szerokościach podbitka jest stworzona z tego samego drewna skandynawskiego, co opisana wyżej boazeria. Konstrukcja pióro – wpust z lekkim żłobieniem wzdłuż nadaje deskom charakterystycznego wyglądu podbitki, dzięki czemu nawet z daleka będzie widać, że podbitka została wykonana z drewna, a nie z pełnej drewnianej płyty, która mogłaby wyglądać dużo mniej atrakcyjnie.

Wysoka jakość drewna

Dobrze wykończone drewno świetnie prezentuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, a dodatkowa impregnacja i lakierowanie każdego elementu pozwoli sprawić, że zostanie ono na swoim miejscu i w świetnym stanie na bardzo długi czas. Żeby zapobiec żółknięciu drewna trzeba pomalować je lekko przyciemniającą bejcą lub caponem, a następnie dopiero najechać na drewno lakierem. Bez względu na to, czy klient kupuje podbitkę, czy też boazerią pewne jest, ze otrzyma drewno obrobione w stu procentach, które będzie proste, nieposkręcane i odpowiedniej, niewielkiej wilgotności. Dobrze dopasowane do potrzeb drewno pozwala na sprawne prace wykończeniowe w domu lub na podwórku.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń