Do domu

Od zawsze ludzie cenili w domu dobrej jakości drewno, które odpowiednio zakonserwowane wytrzymuje wiele lat. Drewniane blaty, stoły, regały, a nawet żyrandole to doskonałe przykłady na to, jak wszechstronne zastosowanie znajduje ten ponadczasowy materiał w każdym zakątku domu.

Kuchnia i salon w stylu vintage

Drewniane rzeczy do domu to ponadczasowe elementy kuchni, które sprawiają, że staje się ona ciepła i gościnna. Bukowy blat, parapet i stół doskonale dopełniają stylu wnętrza tworząc kuchnię, która pozostanie w niezmienionym stanie przez wiele lat. Drewniane akcesoria do domu to również wszelkiego rodzaju skrzynki, których nigdy w domu nie ma za dużo. Pudełko na klucze, komódka na biżuterię, czy też skrzynka na przyprawy to tylko niektóre przykłady produktów, które można otrzymać ze stolarni Unidrew.

Artykuły drewniane do domu na zamówienie

Zamawiający może otrzymać właściwie wszystko, co można wykonać z drewna. Wystarczy, że odezwie się do firmy i zapyta o możliwość stworzenia konkretnego produktu o pożądanych wymiarach. Szybkość zrealizowania zamówienia zależy w dużej mierze od obłożenia firmy i skomplikowania zadania. Wszystko jest jednak do zrealizowania i tak naprawdę wystarczy odrobinę cierpliwości zarówno po tronie pomysłodawcy, jak i po stronie realizatora. Drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem, które w odpowiednich rękach może zamienić się w praktycznie każde wymyślone przez zamawiającego akcesorium. Najwyższa jakość wykonania odbija się w każdym elemencie produktów Unidrew. Na życzenie klienta produkty te mogą być pomalowane.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń