Schody

Jeżeli planują Państwo wybudować w swoim domu schody wewnętrzne, doskonałą propozycją mogą być schody drewniane. Są one nie tylko bardzo funkcjonalne, ale i reprezentacyjnie. Schody drewniane, które oferujemy, zapewniają korzystającym z nich wysokie bezpieczeństwo, a także przyciągają wzrok i same w sobie stanowią wyjątkową ozdobę.

Wysokiej jakości schody drewniane w ofercie tartaku

Schody drewniane coraz częściej wybierane są przez właścicieli domów jednorodzinnych i innego typu obiektów. To rozwiązanie ma z całą pewnością bardzo wiele zalet. Tradycyjne schody żelbetonowe są bardzo toporne, a często również drogie. Ich wybudowanie wymaga poważnych prac budowlanych. Tymczasem schody drewniane są znacznie prostsze w montażu, równie bezpieczne, a jednocześnie o wiele bardziej eleganckie i efektowne. Stopnie drewniane swoim urokiem przyciągają wzrok, a całe schody doskonale aranżują przestrzeń.

Wykonujemy na Państwa zamówienie wysokiej jakości stopnie dębowe – z dębu szypułkowego. Nadają one szyku i elegancji każdej aranżacji wnętrza. Mogą posłużyć do budowy różnego rodzaju schodów, takich jak:
• schody drewniane kręte – schody, które nie wymagają wiele przestrzeni, dlatego też często montowane są w mieszkaniach dwupoziomowych;
• schody drewniane zabiegowe – jedno- lub dwubiegowe;
• schody z podstopnicami lub bez;
• schody z balustradą.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

W przypadku budowy schodów, podstawową kwestią jest bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też do wykonania schodów dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości drewno wyróżniające się dużą gęstością, o mocno zbitych słojach. Oferujemy wszechstronną pomoc i fachowe doradztwo doświadczonych specjalistów.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń