Galanteria ogrodowa i meble

Ogród to miejsce, które powinno być naszą oazą spokoju i wypoczynku. Tu możemy wypoczywać, relaksować się wśród kwiatów i roślin ozdobnych, oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Aby czuć się w swoim ogrodzie naprawdę wyjątkowo i przytulnie, warto zamówić wysokiej jakości meble ogrodowe z drewna. Pozwolą Państwu one poczuć najwyższy komfort i podkreślić estetykę miejsca.

Meble ogrodowe drewniane – piękne wykończenie każdego ogrodu

Meble ogrodowe wykonane z drewna mają bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim prezentują się bardzo gustownie i elegancko. Naturalne drewno o widocznych zwojach samo w sobie jest bardzo ozdobne i pasuje do różnorodnych aranżacji ogrodu. Z pewnością będzie doskonale komponować się z elementami małej architektury ogrodowej, takimi jak altanki, pawilony i pergole. Meble ogrodowe z drewna są również bardzo wytrzymałe. To sprawia, że posłużą przez wiele lat, nie tracąc swojego atrakcyjnego wyglądu. Naturalne drewno jest bardzo uniwersalne, dlatego też nie ma obawy, że meble przestaną pasować, gdy zrobimy remont. Oferujemy atrakcyjne stoły, ławy i siedziska. Dużym powodzeniem cieszy się również nasza galanteria ogrodowa z drewna – na przykład dekoracyjne donice i skrzynie, które stanowią bardzo subtelne dekoracje. Nawet w sytuacji, gdy nie planujemy kupować większych mebli, drewniane donice mogą podkreślić urok ogrodu.

Wysoka jakość i tradycja rodzinnego tartaku

Nasz tartak działa od 1984 roku, nieprzerwanie kultywując tradycje stolarskie. Oferujemy meble gotowe z katalogu i meble ogrodowe na zamówienie, projektowane specjalnie z myślą o Państwa ogrodzie. Zamawiając meble ogrodowe i inne produkty w naszym tartaku, mogą mieć Państwo pewność że otrzymują wyroby wykonane z wysokiej jakości krajowych gatunków drewna, takich jak świerk, buk, dąb, sosna czy olcha. Meble, które oferujemy, są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – wystarczy pamiętać o odpowiedniej impregnacji raz do roku.

Dokładamy wszelkich starań, by meble ogrodowe, które oferujemy, były najwyższej jakości i wolne od skaz – na przykład pęknięć czy wystających drzazg, które mogłyby poranić skórę czy uszkodzić ubrania. To szczególnie istotne, gdy w ogrodzie przebywają młodsze dzieci i zwierzęta.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń