Więźba dachowa

Mocna i wytrzymała więźba dachowa ma decydujące znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa domu jednorodzinnego. W ofercie naszego tartaku znajdą Państwo wysokiej jakości drewno konstrukcyjne, które może posłużyć jako prefabrykowane elementy do wykonania więźby dachowej. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wykonania więźby dachowej dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Mocna i wytrzymała więźba dachowa kluczowa dla bezpieczeństwa budynku

Terminem „więźba dachowa” określany jest drewniany szkielet dachu. To niezwykle istotny element konstrukcji budynku, który pojawia się w większości obecnie budowanych domów jednorodzinnych. Ma on szczególne znaczenie, dlatego że pozwala na przeniesienie obciążeń z pokrycia dachowego na ściany nośne budynku. Prawidłowo wykonana więźba dachowa jest podstawą konstrukcji budynku i decyduje o bezpieczeństwie i atrakcyjnym wyglądzie dachu. Elementy drewniane oferowane przez nasz tartak mogą posłużyć do stworzenia różnego rodzaju więźby dachowej i posłużyć przy wykonaniu różnorodnych rodzajów dachów, które odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa i estetyki. Oferujemy elementy drewniane niezbędne do konstrukcji więźby dachowej takie jak: deski szalunkowe, łaty i kontrłaty budowlane, krawędziaki, łaty OSB.

Wyłącznie najwyższej jakości drewno konstrukcyjne

Dostarczamy najwyższej jakości drewno konstrukcyjne, które pochodzi wyłącznie z pewnych, sprawdzonych źródeł – w całości jest dostarczane przez Polskie Lasy Państwowe. Kupując drewno na więźbę dachową w naszym tartaku, mogą mieć Państwo pewność, że nie jest ono zmurszałe, zawilgotniałe, dotknięte chorobami ani pleśnią. Elementy drewniane, które dostarczamy naszym Klientom do wykonania więźby dachowej spełniają krajowe i unijne wymagania w zakresie wytrzymałości i są bardzo odporne na niekorzystne warunki.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń