Płoty i sztachety

Drewniany płot to klasyka, która jest w stanie przyozdobić każdą działkę. Odpowiednio wykończony fundament płotu, dobrze wymurowane słupki i sztachety z prawdziwego zdarzenia to jest to, o czym marzy wielu właścicieli domów jednorodzinnych.

Płot drewniany

Kiedyś płot drewniany kojarzył się raczej z wiejskim domkiem, który otoczony był nierównymi sztachetami przyczepionymi do poziomych belek pod różnym kątem. Sprawiały one wrażenie zupełnie przypadkowo wybranych i osadzonych, ale najczęściej był to wynik długiego okresu ich użytkowania i wielokrotnych napraw wynikających z braku pieniędzy na nowe ogrodzenie. Z biegiem lat zaczęto bardziej przykładać uwagę do drewnianych elementów płotu równocześnie podmieniając niektóre na kamienne lub betonowe.

Płoty od Unidrew

Profesjonalna stolarnia firmy Unidrew proponuje sztachety do płotu gładkie lub ryflowane, o grubości 20 mm i wysokości wybranej przez klienta. Do produkcji tych sztachet zostało wykorzystane drewno świerkowe, które jest niezwykle przyjemne i wdzięczne w obróbce i wykończeniu. Drewno to bardzo łatwo przyjmuje wszelkiego rodzaju impregnaty i bejce, dzięki czemu w prosty sposób można je zabezpieczyć przed wilgocią, a co za tym idzie przed grzybami i drobnoustrojami tworzącymi pleśnie niebezpieczne dla tak miękkiego drewna.

Wysoka jakość sztachet

Drewno świerkowe klasy A/B posiada wilgotność na poziomie 12%, co oznacza, że jest suche. Jego szerokość to 96 mm i jest to idealny rozmiar do stworzenia porządnego, stabilnego płotu. Oferowane drewno idealnie nadaje się również jako płotek ogrodowy, który musi służyć jedynie jako ochrona przed małymi stworzeniami lub jako ozdobne wydzielenie ogródka warzywnego. W obu przypadkach nie ma potrzeby, aby płot był wysoki, więc stolarze ograniczają się zwykle do wybrania wielkości 100 lub 120 cm, które zazwyczaj są najbardziej popularne w odbiorze. Oczywiście klienci mogą wybrać dowolną wysokość. Szybkość wykonania zamówienia zależy zarówno od obłożenia sklepu jak i od skomplikowania kształtów i ilości potrzebnych klientowi. Zwykle jest to z góry określona data i wystarczy poczekać cierpliwe, aż całe zamówienie będzie gotowe i przygotowane do odbioru przez kuriera lub transport własny..

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń