Altany i domki z drewna

Aranżacja ogrodu to bardzo pracochłonne, odpowiedzialne zadanie, ponieważ późniejsza zmiana może okazać się kosztowna i ciężka do zorganizowania. Zaprojektowanie elementów konstrukcyjnych czasami może przerosnąć, ale po to własnie istnieją firmy, które zajmują się tym od lat i potrafią doradzić, co będzie wyglądało najlepiej.

Altana drewniana

Niezwykle pożądanym elementem ogrodu jest altana, która doskonale sprawdza się jako miejsce spotkań w ciepłe wieczory lub słoneczne poranki. Jeżeli dysponujemy odrobiną miejsca warto jest zagospodarować go tak, aby zmieściła się tam również altana. Czasami udaje się dopasować już gotowy produkt, który zamówiony można złożyć samodzielnie bez ingerencji ekipy. Jeżeli okaże się, że gotowe produkty nie pasują do ogrodu można złożyć zamówienie na nietypowe wymiary – wystarczy zgłosić się do firmy i opowiedzieć o tym, czego oczekujemy. Współpraca będzie się rozwijała dobrze jeśli tylko klient jasno określi to, na czym mu zależy – wszystko jest do zrobienia.

Domek na narzędzia

Domki drewniane na narzędzia to druga po altance mini budowla, którą naprawdę warto mieć. Trzymacie w jednym miejscu wszelkiego rodzaju narzędzi ogrodowych to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu niczego nie trzeba będzie szukać. Dobrze rozwiązana konstrukcja przez firmę Unidrew pozwala na szybki, samodzielny montaż z przysłanych kurierem elementów. W razie potrzeby można dopasować wymiary domku do własnych potrzeb kontaktując się z firmą i składając odpowiednie zamówienie. Dobrze sprecyzowane potrzeby pozwolą na szybkie zatwierdzenie zmian i rozpoczęcie pracy, dzięki czemu nasza drewutnia będzie gotowa w najszybszym możliwym czasie.

Własna stolarnia

Firma Unidrew posiada własną stolarnię, dzięki czemu altany i domki narzędziowe wykonywane są z największą starannością na miejscu. Zarówno standardowa oferta, jak i zamówienia indywidualne są przygotowywane tak samo precyzyjnie, a każdy klient ma prawo zamówić swoją wymarzoną architekturę taką, jaką sobie wymarzył. Czas oczekiwania na każdy z oferowanych elementów jest różny w zależności od liczby zamówień i poziomu skomplikowania projektu. Każdorazowo należy skontaktować się z firmą w celu omówienia szczegółów produkcji oraz płatności i dostawy. Każdy element produktu końcowego będzie precyzyjnie wykonany według wytycznych zleconych przez osobę zamawiającą. Brak produktu w ofercie nie oznacza, że Unidrew nie podejmie się wyzwania. Wystarczy zadzwonić i zapytać o możliwości.

ROZWIŃ OPIS…

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zadzwoń
+48 602 443 768
Zadzwoń